• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Vęgoria Tadeusza Ciborskiego

Email
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

W dniu 07.04.2019 r. reprezentacja szachistów w składzie : Kinga Mendalka, Wiktoria Gajda, Maksymilian Karczmarz, Wojciech Janczura, Dorota Kurzyp, Oskar Bratkowski, Monika Pasztor , Marcin Pasztor i Mateusz Oćwieja, brała udział w Otwrtym Turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Vęgoria z Węgorzewa. Zawody rozgrywane były, jak zwykle, w kasynie wojskowym. Startowało  32 zawodników. Nasi szachiści zdobyli cztery miejsca medalowe w kategorii junior.

Pierwsze miejsca zajęli Kinga i Maks, a trzecie zdobyli Wiktoria i Mateusz. Marcin Pasztor otrzymał statuetkę dla najmłodszego szachisty zawodów.

Chciałbym podziękować rodzicom : państwu Jadwidze i Robertowi Pasztor za przywiezienie swoich dzieci na zawody oraz pomoc w opiece nad naszymi zawodnikami. Również pani Edyta Gryszewska przywiozła swojego syna na turniej. Dzięki zaangażowaniu rodziców mogło wystartować więcej szachistów z naszej szkoły.