Start

Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej

Email Drukuj PDF

W dniu 04.03.2018 r. nasi szachiści wzięli udział w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dowódcy Jednostki w Węgorzewie. Zawody rozegrane zostały na dystansie 9 rund po 15 minut dla zawodnika. W  kategorii dziewcząt tak jak tydzień temu zajęliśmy całe podium:

I miejsce   Kinga Mendalka

II miejsce   Magda Sawczuk

III miejsce   Monika Pasztor

Jesika Bondziul otrzymała nagrody za pierwszy start w turnieju.

Mateusz Oćwieja, dzięki niezwykle pasjonującej walce w ostatniej partii ,zajął  drugie miejsce w kategorii chłopców.  Nasi pozostali zawodnicy: Wiktor Sielawa i Maksymilian Karczmarz otrzymali słodki upominek. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymują 6 z wychowania fizycznego za sportową postawę i kondycję. Wjechaliśmy o 8.45, a powrót do domu to godzina 16.00. Gratulacje należą się wszystkim uczniom za reprezentowanie szkoły na zawodach rangi rejonowej w Węgorzewie.

Poprawiony: czwartek, 22 marca 2018 18:58